“Zoti e di që e doja kaq ѕhumë”- Çifti i famshëm në pritje të fëmijës ѕë tretë, vetëm diѕa muaj раѕi mirëрritën në jetë djalin. Zbulohet gjinia foѕhnjëѕ

Aktorja e famshme turke u bë nënë për herë të dytë vitin e kaluar. Edhe tani, Bergüzar Korel është sërish në pritje të ëmbël.

Nëna e dy djemve njoftoi se së shpejti do të mirëpresë në jetë një vajzë.

“Zoti e di që doja kaq shumë …”- shkroi ylli i kinematografisë turke në një postim në Instagram.

Bergüzar Korel dhe kolegu i saj, aktori, Halit Ergenç u martuan në vitin 2009.

Çifti mirëpritën ne jetë fëmijën e tyre të parë, Ali, në 2010-ën ndërsa në shtator të vitit të kaluar erdhi në jetë djali i dytë, Han.

Leave a Reply