Zëri sot feston ditëlindjen, nëna e Gjikos vjen me urim emocionues (FOTO)


Elita Rudi dhe Gjiko janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Ata janë martuar para një viti dhe tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Zëri, përcjell Billbordi.com

Sot, djali i tyre feston ditëlindjen e dytë.

E gjyshja e tij, Lirija ka bërë urimin më të veçantë për nipin

Leave a Reply