Xhensila Myrtezaj shtatzënë për herë të dytë? Mikesha e nxjerr “zbuluar” (FOTO)


Një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar janë padyshim Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj. Besi dhe Xhensila janë bekuar prej më shumë se dy vitesh me fëmijën e tyre të parë, Ajkën vogëlushen shumë të ëmbël që mami dhe babi e publikojnë herë pas here edhe në rrjetet sociale. Por Instagrami i Xhensilës është kthyer së fundmi në një burim dyshimesh se këngëtarja është në pritje të fëmijës së dytë, shkruan Albeu.com.

Tashmë të gjithë e dinë pasionin e këngëtares për palestrën dhe format perfekte për të cilat gjente gjithmonë vend në Instagramin e saj. Por ndryshe po ndodh së fundmi ku ajo ka eleminuar plotësisht këto foto dhe pozon e veshur vetëm me rroba të cilat i mbulojnë barkun.

Kujtojmë se edhe kur fshihte shtatzëninë me Ajkën, këngëtarja veproi në këtë formë Një tjetër detaj që ngriti dyshime është komenti i saj në Instagramin e blogeres shqiptare e cila zbuloi se është në pritje të fëmijës së tretë. “Urime zemër”, shkruan Xhensila në postin e saj. “Urime edhe ty”, ja kthen blogerja duke zbuluar hapur shtatzëninë e këngëtares. Gjithsesi jemi në pritje që këtë lajm të ëmbël ta ndajnë vetë çifti./albeu.com/

Leave a Reply