Vjen reagimi i Andit pasi Tea dhe Bearti shprehën dashurinë e tyre në emision!


Dy ish-protagonistët “Për’puthen”, Tea dhe Bearti, mbrëmë kanë qenë pjesë e emisionit. Ata u shfaqen mjaft të lumtur në krahët e njëri-tjetrit, pavarësisht se me produksionin e ‘Përputhen’ nuk i kishin punët farë mirë.

Pas kësaj, nuk vonoi shumë edhe reagimi i Andit i cili vetëm me një foto në rrjetet sociale bëri ‘lëmsh’ rrjetin. “Unë jam Boss i vetës”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie, kështu duke na lënë të kuptojmë se nuk i bëhet farë vonë./Blic/

Leave a Reply