VJEN REAGIMI EDHE I ANËЅ SË PARË, I QUAN “РАLAQO” TEAN DHE ANDIN


Historia e ish-protagonistëve të “Përputhen” bëri që shumë nga fytyrat publike të reagojnë.

Një gjë të tillë e bëri edhe ish-konkurentja,Ana, e cila përmes një postimi në Instagram ajo ‘thumboi’ Tean dhe Andin.

“Asnjëherë nuk kam shkuar në Cirk, më kanë mjaftuar palacot që kam njohur gjatë jetës time…“, ishte mbishkrimi i fotografisë së fundit ku megjithatë duket mjaft joshëse./GazetaBlic/

Leave a Reply