Violetë Kukaj plot stil rrugëve të Stambollit! Duket si 20 vjeçare/FOTO


Që nga ritkhimi në muzikë me një stil mjaft ndryshe, Violeta Kukaj po qëndron në krye të lajmeve rozë.

Këngëtarja e muzikës popullore ka arritur që për dekada t’i rezistojë kohës e të mbetet një nga zërat e veçantë që ka skena e muzikës shqiptare, shkruan “Kosovarja”.

Kohëve të fundit këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku shpesh ndan edhe fotografi ku reklamon stilin e vë në pah linjat trupore.

Këtë vikend ajo po e kalon në Stamboll dhe nuk kanë munguar pozat nga atje, ku ajo shfaqet në top-formë dhe me stil të bukur. /Kosovarja/

Leave a Reply