Viola Spiro hu mbi të atin prej К0VIDI-t, publikon videon nga fëmijëria me një dedikim рrekës


Moderatorja e njohur Viola Spiro ka hum bur babain e saj nga ko ronav irusi vitin e kaluar në moshën 63 vjeç. Së fundmi ajo ka ndarë në rrjetet sociale një video familjare, ku tregon momente të bukura që janë filmuar nga ditëlindja e të atit vite më parë kur ajo ishte mjaft e vogël

“Më dhemb shumë që nuk je më këtu me ne, por ne do buzëqeshim me të gjitha kujtimet dhe kohërat e bukura që kemi kaluar. Do e festojmë ditën tënde të lindjes gjithmonë, ashtu siç kemi bërë bashkë babuçi im. Derisa të takohemi përsëri. Të dua shumë”, ishte mbishkrimi i videos.

Kujtojmë se pas vd ekjes së të atit Rudolf Spiro, Spiro ka bërë një dedikim që preku zemrat e të gjithëve në rrjetet sociale.

“Do doja të kisha fuqi që të shkruaja dhe tregoja pafund për babain tonë, por jam e copëtuar. Jemi të tm erruar dhe të shkatërruar për mënyrën dhe kohën e shpejt që e humbëm. Babai ynë po luftonte me vir usin e ma llkuar po zemra e tij nuk duroi gjatë. Ai pushoi ditën e diel pa na dhënë lamtumirën. Sot e përcollëm për udhëtimin më të gjatë, duke i lutur që të jetë i lehtë për të dhe më i bukur”, ka shkruar Viola. /tvklan.al

Leave a Reply