VIDEO/ Zjarr i fuqiѕhëm në një restorant të VIP-ave, ѕhрërthejnë diѕa bombоola gazi

Një zjarr shpër theu të mërkurën mbrëma në një restorant në Ornos, Mykonos . Konkretisht, zjarri shp ërtheu në restorantin “Progress” në zonën Korfos ku për disa orë mbizotëronte paniku dhe një re e madhe tymi mbuloi zonën.

Zjarrfikës të shumta shkuan në zonë për të shuar flakët. Raportohet se nga zjarri pati disa shpër thime të bombolave të gazit që ishin brenda restorantit.

Siç shihet nga pamjet zjarri mori përmasa të mëdha dhe u përhap edhe në makinat jashtë restorantit. /abcnews.al/

Leave a Reply