(Video me рullë të kuqe) Arjoni i ”Përputhen” tregon çfarë i ka bërë të dashurëѕ ditën e Shën Valentinit, i ka filmuar të gjitha në dhomën e gjumit


Arjon Luli, ish-konkùrret në “Përputhen”, nuk e gjeti dashurinë në emision. Duket se ish-konkurrenti i ‘PërPuthen’, po shijon romancën e tij jashtë programi, me Serena Sulën.

Ai habiti jo pak kur postoi foto në vaskë me modelen Serena Sula, ku pak nga pak konfirmuan zërat se mes tyre ka një lídhje.

Prej kohësh, ata nuk e fshéhin më màrr ëdhënien e tyre, pasi nuk mùngojnë fotot dhe dedikimet në llogaritë e tyre sociale.

Arjoni ka zbùluar surprízën që ai i kishte përgatitur në ditën e të dashuruarve, partneres së tij, Serenës.

Në një video të publikuar nga vetë ish-konkùrrenti në program, dyshja shfaqen në momente mjaft intíme, duke kërcyer, prékur dhe puthur.Image result for arjoni Ndërkohë në sfond, shikohet një dhomë gjumi e përgatitur në detaje me elementë romantikë si trandafilat dhe tullumbacet. Ndërkohë, kujtojmë se në një dalje të tij, Arjoni pohoi se Serenën e ka njohur pasi ka dalë nga programi

Leave a Reply