(Video) Hajde-hajde! Lulit 64 vjeçe iu ndez llamba e kuqe, ia merr këngës/ Po ja kush e la keq: Po të ishte 20 vite më e re do të kisha marrë


Luljeta Nallbani 64-vjeçarja nga Fieri është një nga figurat më të përfolura të ”Për’puthen” plus 40. Ajo njihet për natyrën e saj pa kompekse dhe veshjen ekstravagante.

Në rrjet po qarkullon një video ku Luli ia ka marrë këngës me burrat dhe thërret edhe Ndriçimin. Ajo thotë:

Hajde këndo se nuk do të dal fati.”

Kurse një nga burrat i thotë po të ishte 20 vite më e re do të kisha marrë unë.”

Kujtojmë këtu se Luli ka thënë se po u ndez llamba e kuqe nuk pyet, por si tha edhe ajo vetë po pret një mashkull të palestruar.

Leave a Reply