(Video) Edhe Erit ‘i dalin të palarat’, zbulohet videoja me këngëtaren shqiptare ku është gjysmë pa rroba duke….


Pak ditë më parë deklarata e Rinianit se ka punuar si s tr iptis në Itali, ka ngjallur debate të shumta në studion e Përputhen.

Madje ai pati një shfaqje në emision dhe u shoqëruar nga Ana, e cila ishte u rikthye për disa çase në program. Por njërit nga djemtë, i cili u shfaq kundër dhe tha mendimin e tij ishte pikërisht Eri, ku zhvilloi një debat me Rinianin.

Pjesë nga debati: Eri: Ju të bëni me dhi mbje koke o vëlla, si mo ajo ti zhvi shej tjetrit dhe s’të bën përshtypje?

Riniani: Po çfarë të bëj, të gënjej? Eri: Jo, ju bëni gjëra vetëm për ekran. Po e marr me shaka se me e marr seriozisht, të lun nga mendtë e kokës.

Eri u shpreh se këto gjëra janë për vajzat dhe se nuk i kanë hije djemve. Por mesa duket, përtej këtyre mendimeve, Eri nuk e ka problem të shfaqet i zhv eshur në klipin e Ka llashit, kërcitare e njohur gjerësisht në trevat shqipfolëse.

Leave a Reply