VIDEO/Anxhela Peristeri publikon versionin final të këngës për Eurovision, fustani i çarë deri në bel i zbulon pjeѕët Intime


Anxhela Peristeri publikoi mbrëmjen e djeshme versionin zyrtar të këngës saj “Karma”, me të cilën do përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

Në videoklip, këngëtarja u shfaq e veshur me një fustan të bardhë me dekolte të hapur dhe të çarë deri në bel ndërsa ecte e zbathur në rrugë.

Por një detaj që bie në sy është se Anxhela Peristeri nuk ka veshur brendshme.

Teksa ecën një pjesën e çarë të fustanin i zbulohen pjesët in time.

Leave a Reply