Vdеѕ 28-vjeçarja nga Ferizaj, e сila vuante nga një ѕëmundje e rëndë


28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu, e cila vu ante nga një së mundje e rëndë ka vd ekur në orët e para të mëngjesit të sotëm, raporton Express.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i saj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Va rrimi i saj do të bëhet sot në orën 15:00, në fshatin Sadovinë e Jerlive.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Va rrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar ai./Gazeta Express

Leave a Reply