Vazhdon ѕherri/ Juli i merr hakun Ѕindit dhe i bën të рapriturën


Dje në Për’puthen Juli mori mikrofonin të fliste, por u ndërpre nga Arjan Konomi. Videoja e këtij momenti është publikuar në faqen zyrtare të Për’puthen, ku ka rënë në sy një koment nga konkurrenti.

“Ma lanë mikrofonin në dorë. Do kujtohem dhe unë për një muaj si ca e ca”, ka shkruar Juli

Ai ka ironizuar Sindin, e cila pak ditë më parë u revoltua keq për deklarata të bëra në puntata të hershme. “Pas një muaji u kujtove?”, ishin komentet e shumta për konkurrenten dhe pikërisht këtu është kapur dhe Juli për ta thumbuar.

Leave a Reply