Vazhdojnë s kandalet, dalin fotot e Anës së parë me konkurrentin e “Për’puthen”VIDEO


Konkurrentet e “Për’puthen” kanë filluar të takohen tani edhe jashtë programit edhe pse kjo bie ndesh me rregullat e emisionit. Këtë sezon kanë ndodhur disa skandale me konkurrentët, duke përfunduar edhe me largime të tyre.

Kohë më parë ishte Ana 1 e cila kishte dal me Arjonin dhe më pas që të dy u përjashtuan nga emisioni për shkak të thyerjeve të rregullave.

Ndërsa javë më parë ishte Tea ajo që doli çift me Andin nga programi e më pas publikoi fotot me ish-konkurrentin nga Kosova, Beartin.

Më vonë filluan thashethemet për një lidhje të mundshme të Andit me Melisën, kjo e fundit u largua për shkak të presionit të madh që kishte nga ndjekësit.

Pas largimit ajo filloi të shoqërohej me Andin dhe me Shqipen, ku më pas ndjekësit publikuan disa foto të Anës së parë dhe Atdheut, por tani së fundmi është parë konkurrenti Erlindi duke i dhuruar një buqetë me lule Anës, fotografitë këto të publikuara nga mediat në Shqipëri.

Leave a Reply