Vajza e Ardit Gjebreаѕ Anna fеѕton ditëlindjen, Joni ia uron me fjalët më të ndjera


Ditën e sotme vajza e Ardit Gjebreas, Anna, feston 12-vjetorin e saj. Anna ka publikuar një foto në rrjetet sociale ku ia uron vetes ditëlindjen. Në foto shihet një tortë e dedikuar dhe qirinjtë me numrin 12. Tortën ia ka bërë surprizë familja e saj ku shkruhej “Gëzuar engjëlli jonë Anna”.

Anna në mbishkrimin e fotos ka shkruar: “E gëzofsha ditëlindjen” dhe etiketon familjarët e saj.

Leave a Reply