Ups: Atdheu vë në sikIet Melisën dhe e ngaсmоn për lidhjen me Andin

Melisa do të rikthehet shumë shpejt me një këngë të re dhe protagonist në klip duket se do të jetë edhe Andi, duart e te cilit shfaqen në një pjesë të promos së klipit. Në lidhje me këtë detaj Atdheu ka nga-cmuar Melisën duke shkruar se i ka borxh një unazë si e djalit në video e që i referohet Andit.

“Ma ke borxh një unazë si ajo e atij çunit në video”, shkruan Atdheu duke e vendosur në siklet Melisën, e cila deri më sot është përpjekur ta mbajë larg syrit të publikut lidhjen e shumëpërfolur me Andin.

Megjithatë Melisa i nxiti më shumë thashethemet kur krah videos pak ditë më parë shkroi: “E ti po m’don A?”. Menjëherë fansat nisën të komentonin se ajo “A-ja” është për Andin dhe ky i fundit duket se e konfirmoi me stil me komentin e tij.

Leave a Reply