“Unë thash PO”, Enca publikon foton më unazën me super diamant dhe bën “lëmsh” rrjetin


Këngëtarja e njohur Enca Haxhia është gjithmonë kryefjalë e mediave rozë për shkak të postimeve që bën në rrjetet sociale.

Ajo është shumë aktive, ku shpesh nuk harron dhe të provokojë ndjekësit me foto provokuese.

Mirëpo së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në Instagram një unazë më gurë “gjigand” diamanti ku shkruan “unë thash Po”, duke bërë lëmsh të gjithë rrjetin, të cilët menduan se këngëtarja i dha fund beqarisë.

Enca pas këtij postimi shkruan: “Thashë PO për të dashur veten time çdo ditë e më shumë! Derisa një ditë një burrë të më dojë mua akoma më shumë” duke qetësuar kështu fansat.

Leave a Reply