U tha se ishte në një lidhje me modelen e njohur shqiptare, reagon Fatjoni: Mund të them që…


Fation Kuqari, ish konkurrenti i ‘Pëputhen’ ishte i ftuar së fundmi në EXPULS.

Ndër të tjera, ai u pyet për lajmet që po qarkullojnë nëpër portale, se nëse ai ka diçka më shumë se thjesht shoqëri me Trejsi Sejdinin dhe Fifin.

“I kam të dyja shumë mikesha…. (hesht). Unë të them dhe po dhe jo, ti prap do dyshosh. Unë them i kam mikesha, mendo ç’të duash. Unë mund të them që e kam dhe të dashur ose grua, ose diçka tjetër, ti prap do dyshosh”- u shpreh Fationi.

Leave a Reply