U shua në lule të moѕhës/ Kу është 23-vjeçari shqiptar që dha ѕhрirt në mes të rrugës


Djaloshi që shihni në foto është Indrit Zekthi, 23-vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e sotme në Cërrik, pasi ma kina e tij doli nga rruga.

I riu po udhëtonte me një mjet tip Mercedes, por fat keqë sisht ai humbi kontrollin e mjetit dhe doli nga rruga, duke gjetur vde kjen.

Në aksin rrugor Belsh – Cerrik, në fshatin Shales, Cërrik, shtetasi I. Z., 23 vjeç, banues në Belsh, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi mjetit dhe për pa sojë mjeti ka dalë nga rruga. Si pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i mjetit shtetasin I.Z.

Leave a Reply