U përfol se është shumë e sëmurë dhe rëndë/ Flet aktorja e njohur turke: Kam këtë sëmundje…


Është shkruar gjatë në mediat turke por jo vetëm që aktorja e njohur dhe për publikun shqiptar Neslihan Atagul është shtruar me urgjencë në spital.

Sipas mediave turke aktorja vuante me sindromën e zorrës së ìrrituar (koliti spastik) dhe gjendja e saj shëndetësire nuk lejonte që ajo të vazhdonte serialin ‘Vajza e Ambasadorit’.

Por ditën e djeshme aktorja ka t hyer heshtjen dhe me anë të një video të publikuar është shprehur se gjendja e saj nuk është ashtu siç është shrkuar në media.

‘Përshëndetje! Siç mund ta shihni unë jam mirë. Së pari ju falenderoj për mesazhet tuaja të mbështetjes , për dëshirat e tuaja ët mira dhe për qëllimet tuaja të mira për vizitat, dhurata dhe lutjete tuaja. Jeni shuëm të mirë, nuk më latë vetëm.Faleminderit shumë’ shprehet aktorja në videon e publikuar në Instagram

Leave a Reply