U pa me një vajzë jashtë Për’puthen në pishinë, kjo është e vërteta e videos së Atdheut


Djali nga Gjakova, Atdhe Xharavina, i cili është futur në emisionin “Perputhen” për të gjetur dashurinë ka rrëmbyer zemrat e publikut.

Fillimisht, ai ra në sy për afeksionin e madh ndaj Ana Lleshit dhe gjestet e ëmbla të “dashurisë” për të.

Mirëpo, pas përjashtimit të Anës nga emisioni, Atdheu realizoi disa takime shumë romantike me Melisën dhe më vonë u shpreh se kishte gjithashtu pëlqim për Sindin.

Mirëpo, pak ditë më parë konkurrenti u filmua jashtë ambienteve të emisionit, teksa shfaqej në pishinë me një vajzë misterioze.

Videoja bëri xhiron e rrjetit dhe për shkak të afrimitetit që shfaqej në ato pamje dhe u aludua se Atdheu kishte diçka jashtë emisionit.

Megjithëse ai reagoi rrjete sociale duke u shprehur se jo çdo femër me të cilën ai del, domosdoshmërisht do të ketë diçka më shumë se miqësi, askush nuk e besoi.

Deri pak minuta më parë, kur vetë Atdheu i ka zbuluar të gjithëve për çfarë bëhet fjalë.

Videoja kompromentuese e çiftit në pishinë ka qenë në fakt pjesë e një reklame që ai ka realizuar, të cilën e ka ndarë edhe me ndjekësit në InstaStory.

Kjo nuk është hera e parë që Atdheu “kryqëzohet” për takime të rastësishme me vajza jashtë emisionit, por duket se me të vërtetë s’paska asgjë për t’u shqetësuar!

Leave a Reply