U nda me Merin? Saimiri detyrohet të japë llogari: Nuk e mbaj në xhep! (Foto)


Saimiri dhe Meri janë një ndër çiftet më të komentuara në median rozë në Shqipëri, kjo për shkak të njohjes së tyre në “Love Story”.

Pas emisionit, Saimiri i “Love Story” u nis për në Gjermani, por pa Merin.

Bukuroshja nga Elbasani tha se asaj i është dashur të qëndrojë në Shqipëri, ndërkohë që Saimiri ka udhëtuar për punë.

Ndjekësit janë bërë shumë kuriozë për marrëdhënien e tyre.

Ata nuk i kanë kursyer pyetjet “Ku është Meri?”, apo “A jeni ndarë?”, në çdo post të Saimirit.

Ky i fundit ka kthyer një përgjigje publike, duke sqaruar se ai dhe Meri janë bashkë dhe do vazhdojnë ta njohin njëri-tjetrin.

Reagimi:

Faleminderit për pyetjet dhe interesin që keni për marrëdhënien time me Merin!

Unë Merin nuk e mbaj në xhep me vete…jetojmë në kohë pandemie dhe ajo nuk vjen dot në Gjermani për momentin.

Jemi për bukuri me njëri-tjetrin! Rrini të qetë! Love Story mbaroi! Tashmë gjithçka është e jona! Private.

Po përpiqemi ta njohim më shumë njëri-tjetrin, dhe përveç të tjerave kemi dhe sprovën e distancës…! Faleminderit për mirëkuptimin.

Leave a Reply