U lnfektua me K0VID, këngëtarja Dafina Zeqiri tregon sa shumë рo vuan: Duhet të iki të bëj analiza


Ka 3 ditë që këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka njoftur se është e infektuar me C0vid, por ditën e sotme përmes një postimi në rrjetet sociale ka zbuluar se ajo prej një jave po vuan nga ky in feksion.

Dafina ka publikuar një video nga makina e cila shihet me një maskë në fytyrë, pa make up dhe me sy tepër të lodhur, ku mesa duket C0vidi e ka munduar goxha.

“U bë një javë. Një tjetër do të ikë. Koha për të bërë disa analiza”, ka shkruar Dafina. Pak ditë më parë sërish përmes një postimi në rrjetet sociale ajo njofton se i ka hum bur dhe nuhatja: Është zyrtare…nuk mund të nuhas asgjë!

Leave a Reply