U bë nënë pak ditë më parë, Afërdita Dreshaj tregon kuptimin e emrit të rrallë që e i vendosi djalit: Nuk e ka njeri


Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl u bënë prindër për herë të pare para disa ditësh. Lajmin e bukur e dha vetë modelja me një postim në Instastory ku shfaqet duke mbajtur bebushin në krahë teksa së bashku me Jakubin i dhurojnë puthje.

Afërdita Dreshaj rezulton negative në testin e co ronavi rusit
“Nuk mund ta përshkruajmë këtë dashuri”, shkruante Afërdita.Çifti i vendoi djalit emrin Sky Blue Kindl, një emër shumë i veçantë.

Ndërsa së fundmi, Afërdita ka treguar se emrin ia ka vendosur ajo dhe do të thotë “Qiell”.

Leave a Reply