U ѕhoqërua me Atdheun, Geliani i bën dalje Ѕarës dhe e thumbon rëndë

Ditën e sotme Atdheu dhe Sara morën vëmendjen e të gjithëve me postimet e bëra në Instagram. Ata shfaqeshin bashkë si të ishin çift, madje konkurrentja i komentoi “Bashkë zihemi, pa njëri-tjetrin nuk qëndrojmë dot”.

Kjo nuk është pritur aspak mirë nga Geliani, pasi vetëm pak ditë më parë Sara u deklarua për të. Ai ka publikuar në Instastory një foto ku një vajzë shihet duke zgjedhur mes disa maskave. “Cilën “fytyrë” përdore sot?”, ka shkruar ai krahas fotos.

Në një postim tjetër ai i ka treguar Sarës derën, duke shkruar “Dil që këtu”. Në fund, si për ta mbyllur, Geliani e ka hequr konkurrenten nga rrjetet sociale.

Leave a Reply