Trαgjedi: Ѕhqiрtαrjα, nënë e tre fëmijëve bie ngα bαΙΙkoni

Një grua shqiptare 43-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka rënë nga ballkoni i shtëpisë. Tra gjedia ka ndodhur të mërkurën e 3 Gushtit në një pallat në Rovato.

Gruaja banonte në një apartament në katin e dytë. Në vendin e ngjarjes shkuan menjëherë urgjenca dhe policia, por fatk eqësisht ishte shumë vonë për të ndërhyrë.

Deri më tani janë të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje. Policia ka nisur hetimet. 43-vjeçarja ishte nënë e 3 fëmijëve./tvklan.al

Leave a Reply