Tjetër ѕkаndal?! Nuѕja e Andit nuk ka qënë kurrë Tea рor një vajzë tjetër në Për’puthen (FOTO)


Bëmat e Për’puthen nuk paskan fund! Fillimisht ishte historia e Anës dhe Arjonit në një krevat.

Më pas trekendeshi Tea Beart Andi, saga e te cileve vazhdon ende.

E ne gjithe kete vorbull, Fatjoni paralajmeroi se nje bombe tjeter do te shperthente, duke e shoqeruar kete shkrim me nje vajze me floke te kuqe, duke nenkuptuar se behej fjale pikerisht per Melisen.

Se fundmi faqe te ndryshme ne Instagram po nxjerrin fakte se Andi dhe Melisa jane bashke. Mafia ka zbuluar se Melisa dhe kane bere live nga i njejti kolltuk duke nenkuptuar se jetojne ne te njejten shtepi.

Nje tjeter fakt eshte se kane filluar shkembejne edhe veshje, nje kapuc qe mbante Andi eshte pare edhe tek Melisa. E pak dite duket se na ndajne nga shperthimi i nje tjeter bombe. /VIP MAGAZINE

Leave a Reply