Thirrje e brohorima për konkurrentët e Për’Puthen/ Pritje e jashtëzakonshme në Shkodër

Destinacioni i audicioneve të Për’Puthen kësaj radhe ishte qyteti i Shkodrës, ku konkurrentët u pritën me brohoritma.

Dhjetëra qytetarë janë mbledhur për t’i mirëpritur , duke brohoritur e thërritur emrat e tyre.
Njëra nga fansat e emisionit më të shikuar në Shqipëri është një e moshuar e cila i thotë Borës që të puthë djalin.
Fansat kanë arritur t’i shikojnë nga afër konkurrentët dhe të bëjnë foto me ta.

Pasi kanë zbritur nga furgoni, konkurrentët janë përqafuar me fansat, të cilët nuk i lëshonin duke buzëqeshur e komunikuar me ta.
Top Channel

Leave a Reply