Tea tha se e ka shok, reagon djali që e puthi: Unë e dua dhe ajo më do! (VIDEO)


Gjatë këtyre ditëve në rrjete sociale dhe media qarkulloi me shpejtësi një video, në të cilën Tea shfaqej duke shkémbyer puthje në cep të buzës me një djalë.

Këtë të fundit fillimisht ajo e prezantoi si shokun e saj, por më pas kjo puthje i habiti të gjithë dhe i bën ndjékësit të dyshònin se ata të dy kishin nisur një lídhje.

Për më tepër dyshímet u shtuan pasi Tea vendosi ta fshínte këtë video nga llogaria e saj.

Mirëpo dje, Tea ju ka dhënë fund aludímeve duke treguar se si qëndron e vërteta e kësaj lídhjeje.

Ish-konkurrentja e “Për’Puthen” ka treguar se djalin në fjalë e ka thjesht mik të mirë dhe se nuk do të flasë më fare për lídhjet e saj këtej e tutje.

“Atë që ke bërë video aman ça e ke burrë?”, e ka pyetur një ndjékës Tean.

“Sigurisht që jo, Geri është një miku im i vjetër. Kur vjen puna tek lídhjet e mia romantike, shanset janë që kurrë nuk do lejoj askënd të dijë asgjë”, është përgjigjur ajo.

Së fundmi, personazhi i cili u bë mjaft víral nga kjo video, ka vendosur që të sqarojë publikun teksa është shfaqur në një video-live nëpërmjet Instagramit të Teas.

”Jemi thjesht miq me Tean. Unë e dua atë dhe ajo më do mua dhe ajo do tani telefonin e saj”, është shprehur ai duke sqaruar zërat se mes tyre ka vetëm raport shoqëror.

Leave a Reply