Tea rikthehet në Top Channel pas sherrit të bujshëm me Olsa Muhametin (FOTO)


Tea është një ndër vajzat më të komentuara në median online me pjesmarrjen e saj në Përputhen dhe skandalin me Beartin.

Pas shumë aku zave e kundë rakuzave, Tea duket se ka vënë për vije marrëdhënien me Top Channel pas sherrit të madh publik me Olsa Muhametin, autoren e “Përputhen”.

Mbrëmjen e sotme Tea u bë pjesë e emisionit “Dua të të bëj të Lumtur” për të motivuar një grua e cila ishte mbi peshë dhe ky fakt e pengonte atë të jetonte të lumtur jetën e saj.

Gjatë emisionit, Tea deklaroi se ishte e lumtur dhe nuk ka plane të rikthehet në televizon pasi dëshiron t’a jetojë jetën e saj në mënyrë private. /albeu.com/

Leave a Reply