Tea rikthehet në “Për’puthen” për të gjetur shpirtin e ri binjak?


Ish-protagonistja e emisionit “Për’puthen”, Tea Trifoni, ka qenë me muaj në qendër të vëmendjes për shkak të lidhjes me Beartin.

Romanca e tyre nuk pati një fund të lumtur, ata para pak dite u ndanë dhe këtë e konfirmuan në rrjetet sociale.

Mirëpo, Tea përsëri ka surprizuar të gjithë fansat me foton e fundit ku shihet pranë autorës së programit “Për’puthen”, Olsa Muhameti.

“Pyesi Olsa Mahumtin se çfarë do të bëhet të hënën.

Kafe njerëzore pas tre muajsh”, ishte mbishkrimi i Teas në këtë fotografi, kështu duke na lënë të kuptojmë se do të jetë përsëri pjesë e programit, teksa nuk ka dhënë më shumë detaje.

Leave a Reply