Tea hedh pas kraheve ndarjen me Beartin, ja vendimi dra stik qe mori


Tea Trifoni nuk po e përjeton rëndë periudhën e ndarjes.

Ajo po vazhdon të shfaqet mjaftë e lumtur krahë personave të dashur.

Mbase kjo kohë e ka bërë të reflektojë edhe më shumë duke vendosur që të bëj ndryshim drastik në pamje.

Minuta më parë ndau një video ku u shfaq me flok të zgjatura dhe ngjyrë të zezë.
Si çdo paraqitje edhe kjo po i shkon shumë, duke I bërë ‘hajër’ edhe ndarja./Indeksonline/

Leave a Reply