Tea dhe Bearti shfaqen të dashuruar në pamjen e fundit, por ky detaj mori gjithë vëmendjen


Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi tani janë një çift tejet i përfolur në publik.

Lidhja e tyre bëri bujë të madhe pasi erdhi diçka e papritur për publikun pak ditë pasi Tea kishte dalë nga emisioni Për’puthen e lidhur me Andin, përcjell Billbordi.com

Ndërkohë, çifti kanë vendosur ta shijojnë jetën e tyre duke lënë pas lajmet dhe komentet e publikut.

Së fundi, ata kanë realizuar një set fotografik ku shfaqen më të dashuruar se kurrë, por ëstë veshja e tyre plot stil ajo që mori gjithë vëmendjen.

Shkojne si cift apo jo? Si mendoni ju.

Leave a Reply