Tea dhe Bearti fejohen në fshehtës, Melisa e komenton dashurinë mes tyre si të verbër


Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi janë kthyer në një nga çiftet më të komentuara në media që kur lidhja e tyre u bë publike, në skan dalin e trekëndëshit të tyre me Andi Shehin në mes.

Ndërkohë që në publik Andi e deklaroi Tean si nusen e tij, dolën fotot se në fakt ajo ishte e dashuri e ishkonkurrentit nga Kosova, Beartit. E që pa skan dalit duket se çifti ka hyrë në shinat e qetësisë dhe sigurisë, aq sa po flitet se ata janë fejuar në fshehtësi të plotë.

Ata nuk ngurrojnë të postojnë në rrjetet sociale foto së bashku, e madje Bearti bën shpesh edhe dedikime për Tean. Ndërkohë, në një foto të fundit, Tea është parë me unazë fejese në gisht, që zbulon se ata jo vetëm janë prezantuar me familjet e njëri-tjetrit, por kanë shkëmbyer dhe unazat.

Pavarësisht komenteve neg ative që kryqëzuan Tean, pasi sipas tyre i kishte zhgënjyer, Bearti tregoi se e ka pëlqyer Tean që në momentin e parë që e ka parë në “Për’puthen”.

“Të pëlqeva që në momentin e parë që të pashë. Thashë ‘Ajo është tigreshë, më përket mua!”, shkruante ai në një nga postimet e fundit.

E tashmë ata janë çifti i pandashëm, që ndajnë copëza nga jeta e tyre në rrjetet sociale. Çifti i njohur vendosëm të ‘kthehen’ në fëmijëri, pasi të dy u nisën në kinema për të parë filmin e famshëm e animuar “Tom and Jerry”.

Edhe kësaj here ishte Bearti, ai i cili ndau një fotografi në llogarinë e tij krah Teas, duke shkruar: “Ju jeni me fat kur dikush përqafon fëmijën tuaj të brendshëm!”.

Ndër të tjera, ata pozojnë si çift kopertinash, mes të cilave kanë tërhequr vëmendjen fotot ku pozojnë të veshur me të zeza. Në lidhje me marrë dhënien e tyre foli edhe ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Melisa Lleshi, e cila vendosi të largohej nga programi pa gjetur partner.

23-vjeçarja u për fol për një lidhje me ish-konkurrentin Andi Shehi dhe shumë fansa mendonin se ai ishte arsyeja e vërtetë e largimit të saj. Së fundmi, gjatë një interviste për “Prive”, ajo e theksoi edhe një herë se nuk është në një lidhje me Andin dhe se nuk ishte ai shka ku i largimit të saj.

“U largova, sepse isha shumë rën dë. E kam shprehur aty dhe shpreh të njëjtën gjë. Ndoshta jam tipi i personit që pavarësisht se mund të duket nga reagimet që kam, që nuk mbaj.”

Ndërsa në lidhje me romancën e Tea Trifonit dhe Beart Rexhepit, Lleshi tha: “Unë kam vetëm diçka për të thënë, kushdo që ka dashuruar arrin të kuptojë që dashuria të verbon dhe nuk pyet për asgjë, pastaj arsyet e tjera i dinë ata vetë, nuk e di pse kanë vepruar në atë mënyrë”.

Leave a Reply