Tea bëhet nuse, por vëmendjen e merr komenti i Shqipes! Fansat i kthehen keq

Tea Trifoni ka realizuar një set fotografik ku shfaqet e veshur me fustan nusërie.

Videot dhe fotot e publikuara në rrjetet sociale kanë marrë shumë komente dhe pëlqime por komenti që t.ërhoqi vëmendjen e të gjithëve ishte ai i ish konkurrentes së Përputhen, Shqipe Hysenaj.

Në komentin e saj Shqipja shkruan: “Kush do jetë fatlumi që do marrë gjithë këtë bukuri ? ?”

Komenti i saj ka marrë shumë reagime.

Disa prej fansave i kujtojnë marrëdhënien e tensionuar që ka patur gjatë gjithë kësaj periudhe me Tean ndërsa të tjerë mendojnë se ky është një koment thumbues i saj për Tean.

Leave a Reply