TEA BEFASON ME DUKJEN, PARAQITET PLOT SHKËLQIM


Tea në një kohë të shkurtër u kthye në personazhet më të njohura dhe më të përfolura shqiptare.
Pjesëmarrja e saj në emsionin “Përputhen” dhe largimi nga aty bëri bujë të madhe.
Tea po shijon lidhjen e dashurisë me Beartin, një tjetër konkurent i emsionit, e më të cilin bëri publike lidhjen pas daljes nga “Përputhen”.

E percjellur nga një numër i madh adhuruesish, Tea sjell edhe imazhe që komentohen shumë, sidomos me ndryshimet që herë pas here bën në dukej edhe në një fotografi të publikuar së fundi./Kosovarja/

Leave a Reply