“Të rujt Zoti…”, Loсо рaralajmëron seriozisht Princin рas ѕherrit me Ѕаrën


Princi, një prej djemve të “Përputhen” është përfshirë së fundmi në një debat të ashpër me Sarën.
Ai e ka akuzuar Sarën gjatë një debati si një vajzë materialiste dhe që del vetëm me ata djem që kanë makina luksoze.
Kaq ka mjaftuar që Sara të shpërthejë në ofendime dhe të bërtitura në studio çka ka shkaktuar një situatë tejet të tensionuar mes të dyve.

Duke parë gjithë këtë situatë, ish kandidati i “Përputhen”, Loco i ka bërë një paralajmërim publik Princit pas sherrit që pati me Sarën.
Ai i është drejtuar me një status në instagramin e tij ku shkruan: “Princ Mile të rujt Zoti, se vallahi të duhet ndihma e Zotit aty ku vazhdon të jesh”

Leave a Reply