Të përqafuar dhe duke qeshur, Atdheu kapet me një vajzë tjetër jashtë “Përputhen”


Një foto e Atdheut që i ka hedhur krahun një vajze dhe qesh me të po qarkullon në rrjetet sociale.
Atdheu së fundmi ka zhvilluar një takim tejet romantik me vajzën e sapo futur Sarën.

Ato që në takim të parë shkëmbyen puthje në buzë me njëri-tjetrin duke treguar se mund të shkojnë drejt një lidhje.
Madje edhe në Përputhen Prime, Atdheu i bëri një dhuratë dhe puthi dy herë në mes të studios Sarën.

Por, se kush është vajza në fjalë ende nuk dihet./express

Leave a Reply