Të gjithë jemi rritur me këngët e ѕaj/ Irma Libohova ka ditëlindjen: Ja ѕa vjec bën


Irma Libohova vazhdon tTë mbetet një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Sot ajo feston ditëlindjen, por e gjeni dot sa vjeç mbush?

Ky 14 Prill shënon 62 vjetorin e këngëtares. Për Irmën duket sikur vitet kanë ndalur sepse nuk e tregon aspak moshën që ka.

Ajo ka marrë urime të shumta nga njerëzit e zemrës në ditën e saj të veçantë dhe disa prej tyre i ka ripostuar në rrjete sociale.

Leave a Reply