Të gjithë dуѕhojnë se Ana Lleshi është lidhur me Atdheun, iѕh-konkurrentja bën veprimin që ѕ’рritej!

Ana Lleshi ka vendosur të debutojë në industrinë muzikore dhe shumë shpejt do të publikojë këngën e saj të parë.

Ajo ka vendosur që këngën ta publikoje javën e ardhshme dhe gjejni pak se kë ka zgjedhur si protagonist për klipin?

Atdhe Xharavinën dora vetë! “Prive” ka sjellë disa nga prapaskenat e videoklipit, i cili duket se do të ketë shumë skena të nxehta.

Ana dhe Atdheu kanë dhënë dhe një intervistë, e cila të bën të dyshosh se ata nuk janë vetëm miq të mirë.

Atdheu tha se nuk mund ta refuzonte ftesën e Anës për të qenë në klipin e saj, sepse ajo është shumë e veçantë për të.

Por a mund të bëhet Antonela xheloze për skenat në videoklip?

“Veç Antonela?! Jo jo, kjo dihet që është prej këngës, marrëdhënie pune”, u shpreh Atdheu duke qeshur, ndërsa Ana i kthehet:

“Nuk ka arsye të bëhet xheloz askush, të paktën për ato që ndodhin para kamerave”./party

Leave a Reply