Tani e ka trupin në super formë me forma/ Ро do habiteni kur ta shikoni sa e ѕhëndoѕhë ka qenë Rudina

Rudina Dembacaj, është një nga aktoret dhe moderatoret më të famshme për publikun shqiptar.

E besoni që Rudina Dembacaj ka qenë kaq e shëndoshë?! Tregon sekretin se si humbi 35 kilogramë – Serialet Premiere

Si rrallë herë, Rudina ka publikuar në rrjete sociale foto me rroba banjë dhe siç duket mezi i ka pritur ditët e pushimit. “Më në fund det!??”, shkroi krahas fotos së publikuar aktorja.

Gjithashtu edhe pak ditë më parë, vëmendje të madhe mori dhe një foto tjetër e Rudinës. Ajo shfaqej në krahët e partnerit të saj, Mark Flloku dhe përmes fotos zbuloi se çfarë i thoshte çdo ditë i shoqi.

“Vështirësitë të forcojnë zemër, kështu më thotë çdo ditë!??”, shkruante moderatorja bashkëngjitur me foton me partnerin e saj.

Leave a Reply