Sot qenka dita e hiteve/ Kjo është “Nina” e Brunos, Florit dhe Klajdit (video)

Bruno, flori dhe Kljadi kanë publikuar projektin e ri muzikor.

Djemtë e “Threedots” kishin paralajmëruar projektin e ri muzikor prej disa ditësh.

Kënga e re u publikuar pak minuta më parë në kanalin Youtube me videoklip, ku shihen treshja të rrethuar nga femra të ndryshme.

Muzika nga Flori Mumajesi ndërsa edhe teksti erdhi nga Flori Mumajesi, kënga u punua nga Threedots Production.

Leave a Reply