Sot moderatore, por ja çfarë pune bënte Alketa para se të bëhej е famshme


E ftuar në “Kurthin e Piter Pan”, Anxhela Peristeri tregoi se performancën e saj të parë e ka pasur në Miss Albania 2001, një spektakël i drejtuar nga Vera Grabocka dhe Ardit Gjebrea.

“Të mbaj mend”, i tha Alketa Anxhelës duke kujtuar që edhe ajo vetë ka qenë aty dhe pse bënte një punë komplet ndryshe nga sot.

“Shisja bileta…”, tregoi Alketa.

Leave a Reply