Sot është një ditë e veçantë për Fifin, sa vjeç bën këngëtarja


Në një kohë të shkurtër, Filloreta Raçi e njohur me emrin e artit Fifi ka arritur të bëhet një ndër personazhet më të preferuar të ekranit. Këngëtarja ka bërë për vete publikun me thjeshtësinë që e karakterizon ndërsa ka sjellë përgjatë kësaj kohe hite të padiskutueshme.

Sot është një ditë speciale për këngëtaren pasi feston ditëlindjen. Ylli i hitit “Përjetësi” bën 27-vjeç dhe mesazhet e urimet nga miqtë dhe fansat kanë qenë të shumta. Ajo ka publikuar një portret të sajin, të realizuar nga një fans.
“31.03.1994 ❤ 31.03.2021”. Kujtojmë që Fifi ka pak ditë që ka publikuar këngën e re “Maniak i dhimbjes”, një baladë dashurie që u prit shumë mirë nga publiku.

Leave a Reply