Sot eshte e kuruar deri ne detaje/ Рor ja si dukej Rudina Magjiѕtari kur nuk e njihte аѕkush


Rudina Magjistari sot eshte nje nder moderatoret me te dashura dhe me te pelqyera te ekranit shqiptar. Gjithashtu nje nder moderatoret me te komentuara nga media ne kronike roze, ne boten e showbizit.

Eshte shume aktive ne rrjetet sociale, vecanerisht ne rrjetin social instagram, ku ajo shpesh ndan foto me miqte rreth jetes se saj private , punes, dhe foto nga rutina e dites.

Edhe pse eshte nder moderatoret me te pelqyera, kohe me pare ajo dukej shume ndryshe. Pavaresisht se ka nderruar shume me kohen , dhe ka ndryshuar shume ne look-un e saj ,serish mbetet e preferuar nga publiku.

Ne disa nga fotot , ku Rudina, kujtoi femijerine, ne rrjetin social instagram, ajo shperndau me miqte edhe disa foto kur ishte ne moshe te re.

Duket qe moderatorja dikur ,i eshte pershtatur stilit te kohes , edhe pse sot mund te themi se ka ndryshuar krejtesisht me cka ka qene.

Kujtojme qe Rudina Magjistari eshte nje nder moderatoret me te dashura nga nje publik i gjere dhe nje audience e madhe shqiptare.

Leave a Reply