Sot eshte e kuruar deri ne detaj/ Por ja si dukej Ami kur ishte balerine e pare te Portokallia


Eshte nje nder vajzat me te komentuara te showbizit,gjithashtu nder personazhet me te dashura e me te preferuara nga nje audience e gjere ne Shqiperi dhe me tej, Ami mbetet nje nder moderatoret me te dashura gjithashtu.

Sot ,eshte e kuruar deri ne detaje, por shume kohe me pare, si te gjithe personazhet e njohur, edhe Ami, e nisi profesionin e saj duke filluar si balerine te spektakli i humorit ‘ Portokalli’ , e deri ne moderimin e ketij spektakli.

Shpesh Ami ,ndan foto me miqte, rreth jetes se saj private, si nene e dy femijeve, dhe bashkeshorte perfekte e Ermalit, rutina e saj e dites, dhe profesioni i saj .

Por rrallehere e kemi pare Amin te ndante foto me miqte, se si dukej dikur, kur ishte ne moshe te re dhe punonte si balerine ne ‘Portokalli’.

E keshtu, Amarda Toska, ndau me miqte e saj foto ne rrjetin social instagram, se si dukej dikur .

Kujtojme qe Ami, mbetet nje nder moderatoret dhe nder personazhet me te preferuara nga nje audience e gjere ne Shqiperi dhe me tej.

Leave a Reply