Sot bën si e bukur/ Do t’ju dalë buka nga hundët kur të shihni si dukej Antonela disa vite më parë: I ka lyer buzët e kuqe si për karnavale


Antonela duket se ka fituar shumë fansa falë hyrjes së saj në Përputhen.

Por vec kësaj bukuroshja shkodrane ka përmirësuar edhe pamjen e saj.

Në një foto të disa viteve më parë ku duket bashkë me grupin e saj shoqëror Antonela duket shumë më ndryshe nga sot.

Me buzët e kuqe dhe grimin e rëndë, ja ka hu mbur bukurinë vetes, apo jo.

Leave a Reply