S’kanë fund skandalet/ Anës nuk i doli Arjoni: Kaрet mat me të njëjtin divan si konkurrenti i ri, ѕi ëѕhtë puna


Rrjeti po zi en nga aludimet se ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana dhe konkurrenti më i ri i këtij programi Arsimi, kanë qenë mbrëmë bashkë në një shtëpi.

Këtë dy shime erdhën pasi të dy postuan në rrjetet e tyre sociale në InstaStory, pamje ku dallohej qartë se divani në të cilin ato po qëndronin ishte i njëjti. Gjithashtu, vihet re se dhe dritarja e shtëpisë ku ata kanë postuar foto është po e njëjta.

Nëse këto detaje janë një rastësi apo jo mbetet për t’u parë dhe konfirmuar nga personazhet, të cilët bënë që të lindin këto dy shime.

Kujtojmë se Ana ka qenë një ndër konkurrentet e para të “Për’puthen”, por që produksioni u detyrua ta larg onte atë nga programi pasi kishte thy er rregullat së bashku me Arjonin. Ishte ky i fundit që publikoi fotot e tyre në shtrat, të cilat bënë “xhiron e rrjetit”.

Leave a Reply