Skandal tjetër! Nuk qenka as Antonela dhe as Ledjana/ Mevlani tregon kë nga vajzat ka dashur, i ka bërë dhe këngë: Ajo u lidh me një tjetër


Konkurrenti i “Për’puthen”, Mevlan Shaba, ka publikuar këngën “Love Story”, para tre muajsh.

Pas publikimit të këngës, Mevlani ka lënë të kuptohet se kjo është një këngë ndarje dhe se i është kushtuar një konkurrentje të këtij emisioni.

I ftuar në “Shiko Kush Luan”, Mevlani kishte pranuar që ta thotë emrin e konkurrentes, por vetëm kishte thënë se në klip është edhe një “arushë”, duke e lënë të nënkuptohet se është për ish-konkurrenten, Fjorela Peto.

Ai kishte realizuar disa takime me të, dhe në një prej tyre ia kishte bërë dhuratë një “arushë”.

Leave a Reply